Високоякісний глянцевий папір для струменевого друку пігментними і водорозчинними чорнилами.
Завдяки високій оптичній інтенсивності кольорів, насиченого чорного кольору і універсальному покриттю для водорозчинних і пігментних чорнил, папір ідеально підходить для друку фотографій і плакатів високої якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Плоттера Paper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові властивості паперу | З покриттям |
| Призначення | Для плотера |
| Принтер/копір | Струменевий зі звичайними чорнилами |
| Сфера застосування | Для поліграфії |
| Тип | Папір |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Додаткові характеристики | |
| Вид паперу | Одностороння |
| Форма випуску | Рулон |
| Фізичні властивості паперу | |
| Щільність паперу | 170 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага рулону | 3.5 кг |
| Діаметр гільзи | 50 мм (2") |
| Довжина | 30 м. |
| Кількість в коробці | 1 рулон |
| Зовнішній діаметр рулону | 107 мм |
| Щільність | 170 |
| Тип друку | струменевий |
| Тип чорнила | водорозчинні/пігментні |
| Торговельна марка | Plotterpaper |
| Упаковка | індивідуальна коробка |
| Ширина | 610 мм (24") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴/рулон


