Матовий папір без покриття. Найефективніше придатний для інженерно-технічного використання. Його поверхня дозволяє легко сприймати навіть найменші деталі зображення. Ідеально підходить для швидкісного друку інженерних проектів, графіків, карт, інших документів, які вимагають високої точності.
Сфери застосування:
- машинобудування і судобудування;
- презентація проектів;
- картографія;
- інженерні креслення;
- виготовлення лекал;
- архітектура, будівництво і проектування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Принтер/копір | Струменевий зі звичайними чорнилами |
| Виробник | Плоттера Paper |
| Тип | Папір |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для плотера |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Сфера застосування | Для офісу |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина намотування | 30 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип чорнила | водорозчинні/пігментні |
| Діаметр гільзи | 5,0 см |
| Тип друку | струменевий |
| Бренд | Plotterpaper |
| Зовнішній діаметр рулону | 107 мм |
| Намотування | р. Львів |
| Покриття | без покриття (офсет) |
| Сировину | Польща |
| Вага рулону | 8.8 кг |
| Щільність | 170 |
| Ширина рулону | 1524 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 475 ₴/рулон





