
Папір інженерний для плотера 120г/кв. м. 1524мм (60") х 37,5 м
1 260 ₴/рулон
- Немає в наявності
- Код: 152412037
+380 (67) 467-08-12
Київстар- +380 (66) 320-93-07Водафон
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Матовий папір без покриття. Найефективніше придатний для інженерно-технічного використання. Його поверхня дозволяє легко сприймати навіть найменші деталі зображення. Ідеально підходить для швидкісного друку інженерних проектів, графіків, карт, інших документів, які вимагають високої точності.
Сфери застосування:
- машинобудування і судобудування;
- презентація проектів;
- картографія;
- інженерні креслення;
- виготовлення лекал;
- архітектура, будівництво і проектування.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип чорнила | водорозчинні/пігментні |
| Діаметр гільзи | 5,0 см |
| Тип друку | струменевий |
| Бренд | Plotterpaper |
| Покриття | без покриття (офсет) |
| Сировину | Польща |
| Вага рулону | 7.9 кг |
| Довжина намотування рулону | 37.5 м |
| Щільність | 120 |
| Ширина рулону | 1524 мм (60") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴/рулон




