
Розмотувач рулону стрейч плівки (Диспенсер Тримач) з механізмом натягу
1 150 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 467-08-12
Київстар- +380 (66) 320-93-07Водафон
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмотувач рулону стрейч плівки полегшує пакування коробок малого і середнього розміру. Незамінний помічник в роботі по упаковці відправок.
Оснащений тримачем для стрейтч-плівки із системою натягу, що дозволяє досягати оптимального рівня натягу плівки при упаковці товарів.
Кріплення - настільне або настінне
Країна виробник - Україна
Матеріал - сталь
Стан - новий
Тип - одношпулевий
Тип плівки - стрейч
Покриття - чорна фарба
Ширина рулона - 50-53см
Щільність плівки - 12-23 мк
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Максимальна ширина рулону | 500 мм |
| Мінімальна ширина рулону | 250 мм |
| Діаметр шпулі | 50 мм |
| Регулювання натягування плівки | Да |
| Тип плівки | плівка стрейч |
| Максимальна ширина плівки | 500 мм |
| Тип диспенсера | одношпульової |
| Гальмівний пристрій | Да |
| Діаметр рулону | 160 мм |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴








