
Фотопапір глянцевий 170г/кв.м. 1067мм (42") х 30м
2 220 ₴/рулон
- Під замовлення
- Код: С1704-1067
Відправка з 07 квітня 2026+380 (67) 467-08-12
Київстар- +380 (66) 320-93-07Водафон
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоякісний глянцевий папір для струменевого друку пігментними і водорозчинними чорнилами.
Завдяки високій оптичній інтенсивності кольорів, насиченого чорного кольору і універсальному покриттю для водорозчинних і пігментних чорнил, папір ідеально підходить для друку фотографій і плакатів високої якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Плоттера Paper |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові властивості паперу | З покриттям |
| Призначення | Для плотера |
| Принтер/копір | Струменевий зі звичайними чорнилами |
| Сфера застосування | Для поліграфії |
| Тип | Папір |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Тип поліграфічного паперу | Крейдований |
| Фізичні властивості паперу | |
| Щільність паперу | 170 г/м2 |
| Додаткові характеристики | |
| Форма випуску | Рулон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага рулону | 6 кг |
| Діаметр гільзи | 50 мм (2") |
| Довжина | 30 м. |
| Кількість в коробці | 1 рулон |
| Зовнішній діаметр рулону | 107 мм |
| Щільність | 170 |
| Тип друку | струменевий |
| Тип чорнила | водорозчинні/пігментні |
| Упаковка | індивідуальна коробка |
| Ціна за 1 кв. м. | 22.99 грн |
| Ширина | 1067 мм (42") |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴/рулон

